Головна Новини ПДР Огляди Електрокари АЗС

Ціна росте шаленими темпами – скільки коштує пальне 21 лютого

Причинами подорожчання сировини можуть бути кілька ключових факторів, які впливають на ціноутворення

Фото: pexels. Коллаж: Pro Гроші

АЗС оновили ціни

Фото: pexels. Коллаж: Pro Гроші

В Україні ціни на пальне оновили свої показники. Однак вже протягом кількох днів вартість сировини не знижується, як це було протягом перших місяців зими, а навпаки росте.

Про це свідчать дані Консалтингової групи А-95.

В Україні 21 лютого АЗС оновили вартість пального і тепер середні ціни наступні:

 • бензин А-95 преміум – 54,68 грн/л (+0,367%);

 • бензин А-95 – 51,20 грн/л (+0,059%);

 • бензин А-92 – 48,02 грн/л (+0,021%);

 • дизельне пальне – 51,54 грн/л (+0,136%);

 • автомобільний газ – 26,97 грн/л (+0,335%).

Інформація у списку вказана без даних із тимчасово окупованих територій, а саме в Криму, Севастополі та окремих частинах Донбасу. Все тому, що інформація про пальне там наразі невідома.

Як перевірити якість пального

Для цього можна виконати наступні кроки:

 • Пальне повинно бути прозорим, без будь-яких видимих домішок або осаду. Якщо ви помічаєте, що пальне має нечистоти або виглядає мутним, це може бути ознакою поганої якості.

 • Якщо пальне має дивний або неприємний запах, це також може свідчити про його погану якість. Пальне має мати легкий, характерний запах.

 • Якщо у вас є сумніви щодо якості пального, краще звернутися до авторизованого сервісного центру або лабораторії для проведення аналізу якості пального.

 • Важливо переконатися, що ви купляєте пальне у надійних місцях, які дотримуються встановлених стандартів якості.

 • Нарешті, ваш досвід може також бути корисним. Якщо ви раніше користувалися пальним від певного постачальника і він задовольняв ваші вимоги, це може бути додатковим підтвердженням його якості.

У разі сумнівів щодо якості пального краще бути обережним і уникати його використання, особливо у випадку автомобілів, оскільки низька якість пального може призвести до пошкодження двигуна.

Чи можна самостійно покращити якість пального

Намір покращити якість пального самостійно може бути небезпечним і недоречним. Ось кілька причин, чому це не рекомендується:

 • Будь-які спроби модифікувати або покращити пальне можуть бути небезпечними для вас та оточуючих. Використання неправильної добавки або процесу може призвести до вибуху чи пожежі.

 • Додавання будь-яких речовин до пального може суперечити законодавству вашої країни, оскільки це може бути нелегальним та небезпечним.

 • Модифікація пального може призвести до пошкодження двигуна або інших систем автомобіля. Використання неправильної добавки може призвести до корозії, забруднення або інших проблем.

Замість цього, краще завжди купувати пальне від надійних постачальників, які дотримуються стандартів якості. Якщо у вас виникають питання щодо якості пального, то зверніться до фахівців або авторизованих сервісних центрів для консультації та допомоги. Вони зможуть надати правильні поради та рекомендації для ефективного та безпечного використання вашого автомобіля.

Раніше ми писали, як зміниться вартість пального в лютому. Також ми повідомляли, що в Україні оновили вимоги до пального.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.